
Комерційний ковролін ITC Rivoli 95 сірий - ширина 2 і 4 метри
450,30 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АйТіСі Ріволі 95 сірий
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.com.ua - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
Завдяки структурованому петльовому ворсу створено неймовірно привабливий та практичний ковролін комерційного призначення. Матеріал стійкий до стирання та різних видів механічного впливу. Повністю придатний для настилання в офісах, громадських приміщеннях, кінотеатрах, готелях, ресторанах, кафе, а також у всіх типах житлових приміщень. У колекції представлені покриття світлих та темних кольорів, що дозволяє підібрати ковролін для інтер'єру різного дизайну. Покриття має хороші показники опору вогню та нейтралізації статичних струмів. До плюсів також відноситься стійкість до дії коліс меблів.
За необхідності, надаємо послугу оверлоку, а мінімальний аванс лише 40%
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Петельний |
| Склад ворсу | поліамід |
| Основа килимового покриття | Джутова |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Товщина килимового покриття | 6 мм |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Щільність ворсу | 660 г/м2 |
| Звукоізоляція | 22 дБ |
| Загальна вага килимового покриття | 1.75 кг/кв. м |
| Антистатичність | Так |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас зносостійкост | 23 / 32 |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Ширина | 2 і 4 метри |
| Сфера застосування | Універсальна - кабінет, коридор, зал, кухня, офіс, готель |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450,30 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.









