
Штучна трава Betap Greenwhichparq 40 - ширина 4 і 5 метрів
1 205,80 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Бетап Грінвічпарк 40
+380 (96) 646-20-11
Viber, WhatsApp- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 6000 грн. та повній передоплаті
ШИРИНА РУЛОНУ - 4 метри і 5 метрів
Натуральний вигляд трави з матовим ефектом. Стійкість кольору завдяки УФ стабілізаторів. Спеціальна нитка забезпечує стабільність форми. Практичне покриття для зовнішнього використання.
Цей товар можна оплатити карткою єВідновлення
Для Вас доступні такі варіанти оплати:
- рахунок ФОП (IBAN UA91 322001 00000 26002300012111) (без комісії)
- картка Приватбанку (без комісії)
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- готівка (після авансу 40 %)
- оплата карткою єВідновлення (комісія 1,5 %)
- онлайн-оплата LiqPay (комісія 1,5 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид спортивного підлогового покриття | Штучна трава |
| Висота ворсу штучної трави | 40 мм |
| Колір | Зелений |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип штучної трави | Ландшафтна |
| Товщина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 2000 г/м2 |
| Загальна вага килимового покриття | 2.93 кг |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Основа | Латекс |
| Протиковзання | Так |
| Склад | PE + PP |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Вулиця, кафе, веранда, балкон, літні майданчики, для озеленення та ландшафтного дизайну |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтінговий |
| Ширина | 4 і 5 метрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205,80 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.










