Комерційний ковролін Timzo Mammut
746,80 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 6000 грн. та повній передоплаті
Ковролін Timzo Mammut - сучасне, привабливе, комфортне і міцне килимове покриття. Повністю придатний для настилання в офісах, громадських приміщеннях, кінотеатрах, готелях, ресторанах, кафе, а також у всіх типах житлових приміщень. Відправка по Україні - Нова Пошта та САТ. Купити ковролін Timzo Mammut дуже просто - оформіть замовлення на сайті.
Компанія Timzo - найбільший виробник підлогових покриттів Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timzo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Висота ворсу | 2 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.73 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Колір | Світло-сірий |
| Основа килимового покриття | Джутова |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килимового покриття | 5 мм |
| Щільність ворсу | 600 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас зносостійкост | 23 / 33 |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Універсальна - кабінет, коридор, зал, кухня, офіс, готель |
| Ширина | 4 метри |
- Ціна: 746,80 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.

