
Виставковий ковролін Expocarpet 501 - ширина 2 метри
154,50 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Експокарпет 501 БЕЖЕВИЙ
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Виставковий ковролін - тонке текстильне килимове покриття, що використовується на виставках, для декорування виставкових стендів, укриття основного покриття для підлоги, оформлення свят та інших заходів. Виставкове килимове покриття досить тонке, тому ціна на виставковий ковролін низька.
Expocarpet - виробник підлогових покриттів Європи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXPOCARPET |
| Країна виробник | Словенія |
| Висота ворсу | 2 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 0.28 кг/кв. м |
| Колір | Бежевий |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килимового покриття | 2 мм |
| Щільність ворсу | 280 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Основа килимового покриття | Без основи |
| Сфера застосування | Виставки, декорування виставкових стендів, укриття основного підлогового покриття, оформлення свят та інших заходів |
| Ширина | 2 метри |
- Ціна: 154,50 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.





