
Доріжка Camino 02583A l.grey/bone - ширина 0,8 і 1 метр
561,60 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СІРИЙ
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Щільний та барвистий килим, який зробить підлогу в Вашій кімнаті м'якою, затишною та безпечною. Виготовляється з високоякісного поліпропілену, відповідає міжнародним нормам та стандартам якості. Поліпропіленовий ворс не викликає алергічних реакцій, в ньому не заводиться пліснява і паразити, а оптимальна висота дозволяє з легкістю позбавлятися від забруднень. Життєрадісний дизайн виконаний у яскравих та приємних відтінках.
За необхідності, надаємо послугу оверлоку, а мінімальний аванс лише 40%
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Turkiye |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для дитячої кімнати, Для спальні, Універсальне, Для передпокою, Для коридору, Для вітальні, Для кухні, Для кабінету |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 10 мм |
| Щільність ворсу | 112000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антистатичність | Так |
| Загальна вага килимового покриття | 1.7 кг |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Ширина | 0,8 і 1 метр |
- Ціна: 561,60 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується кількома (3-4) шарами чорного поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.




