Ковролін на гумі Бетап
364 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 6000 грн. та повній передоплаті
Ціна на цей бельгійський комерційний ковролін дуже демократична. Це килимове покриття підійде для офісних приміщень з невеликою прохідністю. Ковролін Betap відрізняється оригінальними дизайнами і різноманітністю ширін - багато років цей виробник користується заслуженою довірою покупців. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні і відповідає всім екологічним стандартам якості. Колекція ковроліну Бетап витончено розкриває всю чарівність європейських традицій в оформленні підлоги. Хороші якісні характеристики забезпечать довгий строк служби та легкий догляд за підлогою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 0.925 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Основа килимового покриття | Гумова |
| Протиковзання | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килимового покриття | 4.5 мм |
| Щільність ворсу | 450 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Офіс, торгові приміщення, готелі, коридор, кабінет |
| Ширина | 3 метри |
- Ціна: 364 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.

