
Штучна трава Віста 7 мм - ширина 1 і 1,5 і 2 і 2,5 і 3 і 4 метри
183,60 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Штучна трава Віста 7 мм
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.COM.UA - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
0966462011
Viber
Vista - це якісна та міцна штучна трава.
Товщина 7 мм, а висота її ворсу 6 мм.
Трава призначена для покриття дитячих ігрових ділянок, облаштування кафе, ресторанів, альтанок, газонів і ландшафтного дизайну. Також може стати частиною вашого інтер'єру, прикрасивши балкон або вітальню. Вона стійка до стирання, не боїться вологи, так як має дренажну систему, яка перешкоджає скупченню води. Володіє хорошими пожежобезпечними характеристиками, трава не схильна до впливу сонячного світла та інших природних факторів, а її прибирання не зажадає багатьох зусиль.
Vista сертифікована, а її виробництво відповідає європейським стандартам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | City |
| Країна виробник | Китай |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Товщина | 7 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип спортивного підлогового покриття | Штучна трава |
| Висота ворсу штучної трави | 6 мм |
| Тип штучної трави | Ландшафтна |
| Призначення покриття | Універсальна |
| Колір | Зелений |
| Тип використання | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1 і 1,5 і 2 і 2,5 і 3 і 4 метри |
| Сфера застосування | Вулиця, кафе, веранда, балкон, літні майданчики, для озеленення та ландшафтного дизайну |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа | Латекс |
| Вага ворсу | 930 г/м2 |
| Протиковзання | Так |
| Антистатичність | Так |
| Загальна вага трави | 1 кг/кв. м |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
- Ціна: 183,60 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується кількома (3-4) шарами чорного поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.










