
Ковролін на гумі Betap Quattro 97 - ширина 0,8 і 1 і 2 і 4 метри /безкоштовна доставка/
447 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Бетап Кватро 97
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.com.ua - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 3500 грн. та повній передоплаті
Ще одна колекція ковроліну у вигляді килимових доріжок - Quattro - зносостійкий і довговічний продукт для інтенсивного використання. Доріжка Quattro захистить від вологи і бруду Ваш офіс або будинок. Брудозахисна доріжка має гумову основу і спеціальну структуру ворсу, що гарантує довгу експлуатацію. І головне ви можете обрати будь-яку доступну ширину доріжки і замовити будь-яке потрібну кількість погонних метрів. Зручним варіантом буде вкладання ковроліну на сходи або довгі коридори.
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип ворсу | Петельний |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Гумова |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Товщина килимового покриття | 7.5 мм |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Щільність ворсу | 600 г/м2 |
| Загальна вага килимового покриття | 1.925 кг/кв. м |
| Протиковзання | Так |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 0,8 і 1 і 2 і 4 метри |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Сфера застосування | Комерційний, офіс, торгові приміщення, готелі, коридор, офіс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 447 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.







