Ковролін AW Manchester Madeira New 02 бежевий - ширина 3 метри /безкоштовна доставка/
507 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.com.ua - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 3500 грн. та повній передоплаті
Ми рекомендуємо ковролін Manchester Madeira New як чудове рішення отримати якісне покриття за невеликі гроші. Насамперед, цікавий зовнішній вигляд ковроліну - відтінки на розрізному ворсі створюють враження оксамитовості. Виглядає дуже красиво та сучасно! Також на такому килимі практично не видно дрібного сміття та невеликих забруднень. У килимових покриттях Manchester Madeira New використовується термооснова з повсті, так що ковролін вийшов м'яким і теплим. За рахунок повсті досягається ефект шумоізоляції.
Компанія Associated Weavers - найбільший виробник підлогових покриттів Європи.
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Бельгія |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Повстяна |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Товщина килимового покриття | 13 мм |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Щільність ворсу | 650 г/м2 |
| Загальна вага килимового покриття | 1.55 кг/кв. м |
| Антистатичність | Так |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 3 метри |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Сфера застосування | Спальня, дитяча, зал, вітальня, коридор |
| Стан | Новий |
- Ціна: 507 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.

