
Штучна трава Condor Amber 17 - ширина 2 і 4 метри /безкоштовна доставка/
310,80 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Кондор Ембер 17
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.com.ua - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
Безкоштовна доставка до відділення Нової Пошти
при замовленні від 4000 грн. та повній передоплаті
ШИРИНА РУЛОНУ - 2 метри і 4 метри. Штучна трава з матовим ефектом. Стійкість кольору завдяки УФ стабілізаторів. Кручена нитка забезпечує стабільність форми. Практичне покриття для зовнішнього використання. Ідеально підходить для ландшафтного дизайну, пропонуючи незрівнянну комбінацію красивого вигляду, зносостійкості та інших переваг. Якщо потрібно, можна поливати водою, очищаючи від пилу та дрібного сміття.
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид спортивного підлогового покриття | Штучна трава |
| Висота ворсу штучної трави | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Призначення покриття | Універсальне |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип штучної трави | Ландшафтна |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 430 г/м2 |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Загальна вага килимового покриття | 1.05 кг |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Основа | Латекс |
| Протиковзання | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Сфера застосування | Вулиця, кафе, веранда, балкон, літні майданчики, для озеленення та ландшафтного дизайну |
| Ширина | 2 і 4 метри |
- Ціна: 310,80 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Роздрібні замовлення - рулон обмотується шарами картону та поліетилену. Оптові замовлення - в заводській упаковці.









