
Ламінат Kronospan Castello Сільверсайд Дрифтвуд К039
405 ₴/кв.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Сільверсайд Дрифтвуд К039
- +380 (99) 457-94-11
- +380 (63) 223-72-83Telegram
201.com.ua - це наш інтернет-магазин. Всі ціни актуальні. Для Вашої зручності, перейшовши за посиланням, зліва зможете побачити три кнопки для зв'язку з нами по Viber, WhatsApp або Telegram (в мобільній версії сайту, ці три кнопки знаходяться знизу сторінки). Переходьте, задавайте свої питання, завжди раді кожному покупцю :)
Ламіновані підлогові покриття Kronospan (Польща) відрізняються практичністю, високою якістю і простотою у догляді. Наділені антистатичними властивостями, які зводять до мінімуму можливість прояву статичної електрики.
Половиці стандартного формату, універсальні у застосуванні, незалежно від розміру приміщення.
Ламінат має ефект автентичності дерев'яних половиць.
Цей варіант ламінованого підлогового покриття підходить для будь-яких житлових кімнат, а також торгових приміщень із помірним рівнем експлуатації, таких як прийомні та офіси.
Завдяки замковій системі з'єднання, це підлогове покриття легко укласти своїми руками.
- картка Монобанку (без комісії)
- післяплата (після авансу 40 %)
- онлайн-оплата WayForPay (комісія 2 %)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronospan |
| Країна виробник | Польща |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Ні |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Структура поверхні | Структурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Twin Click |
| Оплата карткою єВідновлення | Так (комісія 1,5%) |
| Мінімальний аванс (можлива оплата на рахунок ФОП / на картку Приватбанку / на картку Монобанку (без комісій)) | 40 % |
| Гарантія виробника | побутове використання - 20 років |
- Ціна: 405 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка








